Przegląd serwisowy samochodów osobowych za 5 zł

Przegląd serwisowy samochodów osobowych za 5 zł

W naszej nowej PROMOCJI przegląd okresowy w samochodach osobowych za jedyne 5 zł! (poprzednia cena wynosiła
99 zł). Aby skorzystać z naszej PROMOCJI wystarczy wymienić olej lub którykolwiek z filtrów a za PRZEGLĄD zapłacą Państwo jedyne 5 zł! Przegląd wykonywany jest według zaleceń producenta Renault.

Zakres przeglądu:

Auto-Mirex

Diagnostyka komputerowa samochodów osobowych za 59 zł

Diagnostyka komputerowa samochodów osobowych za 59 zł

Inne warsztaty boją się elektroniki w samochodach osobowych lub rozkładają ręce? Nie u nas! Zatrudniamy bardzo dobrego elektryka samochodowego, który jest do Państwa dyspozycji. Paląca się kontrolka, problem z odpalaniem, brak mocy – te usterki naprawiamy na co dzień i świetnie sobie w tym radzimy.

Serwis klimatyzacji od 130 zł

Serwis klimatyzacji od 130 zł

Proponujemy bardzo dobrą cenę na serwis klimatyzacji w samochodach osobowych. Cena nie zawiera napełnienia układu (bez ograniczenia w ilości czynnika chłodzącego). Zaleca się wykonywanie serwisu klimatyzacji co dwa lata lub po stwierdzeniu braku skuteczności chłodzenia, a odgrzybianie i czyszczenie klimatyzacji proponujemy renomowanymi środkami chemicznymi, ponieważ są najbardziej skuteczne i na dłuższy czas starczają według naszej oceny.

Odbierzemy Twój samochód i odstawimy po naprawie

Odbierzemy Twój samochód i odstawimy po naprawie

Ta usługa spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem od kiedy wprowadziliśmy ją w ubiegłym roku. Po umówieniu, bezpłatnie odbieramy pojazd do naprawy, a po jej zakończeniu odstawiamy. Oferta dotyczy pojazdów sprawnych technicznie (nie dotyczy holowania) i obejmuje swoim zasięgiem obszar do 10 km od naszego serwisu. Warunkiem koniecznym jest wykonanie naprawy na minimum 200 zł. Inne propozycje jak holowanie i dłuższe odległości są do uzgodnienia.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Dzięki temu możemy zaproponować każdemu naszemu Klientowi szybkie terminy napraw oraz dobre ceny.

Naszym celem jest profesjonalna obsługa Klientów z zastosowaniem cen warsztatu niezależnego.

Dajemy taniej tą samą jakość.


© 2018 Auto-Mirex